Jannetje Lagerberg

Vrouwelijk ca. 1823 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Jannetje Lagerberg is geboren circa 1823 in Zoeterwoude; en is gestorven.

    Jannetje is getrouwd met Cornelis van Haastregt op 2 mei 1851 (civil) in Zoeterwoude. Cornelis (zoon van Antonius van Haastregt en Aaltje Smit) is geboren circa 1821 in Woubrugge; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Maria van Haastregt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1852 in Zoeterwoude; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Maria van Haastregt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jannetje1) is geboren circa 1852 in Zoeterwoude; en is gestorven.

    Maria is getrouwd met Cornelis Berg op 9 mei 1879 (civil) in Zoeterwoude. Cornelis (zoon van Petrus Berg en Hester Molenkamp) is geboren circa 1853 in Warmond; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Petrus Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1881 in Zoeterwoude; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Petrus Berg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Maria2, 1.Jannetje1) is geboren circa 1881 in Zoeterwoude; en is gestorven.

    Petrus is getrouwd met Margaretha Maria van Velzen op 19 mei 1909 (civil) in Zoeterwoude. Margaretha (dochter van Nicolaas van Velzen en Adriana Pieternella de Ridder) is geboren op 21 okt 1886 in Hof van Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]