Johannes van den Berg

Mannelijk ca. 1767 - 1837  (70 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Johannes van den Berg is geboren circa 1767; is gestorven op 3 jan 1837 in IJsselstein.

    Gezin/Partner: Gerrigje Sitteur. Gerrigje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Hendrik van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1804 in IJsselstein; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Hendrik van den Berg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johannes1) is geboren circa 1804 in IJsselstein; en is gestorven.

    Hendrik is getrouwd met Pieternella den Houdijker op 12 feb 1830 (civil) in Willeskop. Pieternella (dochter van Gerrit den Houdijker en Niesje Kemp) is geboren circa 1806 in Oudewater; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Gerarda van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1835 in Lange Ruige Weide.
    2. 4. Gerrit van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Willeskop; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Gerarda van den Berg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Hendrik2, 1.Johannes1) is geboren circa 1835 in Lange Ruige Weide.

    Gerarda is getrouwd met Gerbert Schoonderwoerd op 11 nov 1863 (civil) in Willeskop. Gerbert (zoon van Joannes Schoonderwoerd en Mergie van Vliet) is geboren circa 1837 in Willeskop; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Jacobus Schoonderwoerd  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1868 in Snelrewaard; en is gestorven.
    2. 6. Pieternella Schoonderwoerd  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1870 in Snelrewaard; en is gestorven.

  2. 4.  Gerrit van den Berg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Hendrik2, 1.Johannes1) is geboren in Willeskop; en is gestorven.

    Gerrit is getrouwd met Cornelia Duits op 17 mei 1855 (civil) in Hekendorp. Cornelia (dochter van Paulus Duits en Cornelia Goedhart) is geboren in Hekendorp; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Petronella van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1859 in IJsselstein; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 5.  Jacobus Schoonderwoerd Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerarda3, 2.Hendrik2, 1.Johannes1) is geboren circa 1868 in Snelrewaard; en is gestorven.

    Jacobus is getrouwd met Maria Anna Uljee op 16 apr 1896 (civil) in Alphen. Maria (dochter van Jacobus Hubertus Uljee en Hendrika van Trier) is geboren circa 1872 in Alphen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Gerardus Jacobus Schoonderwoerd  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 28 jan 1897 in Alphen; en is gestorven.
    2. 9. Jacobus Gerardus Schoonderwoerd  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 mrt 1898 in Alphen; en is gestorven.
    3. 10. Gerarda Maria Schoonderwoerd  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 mei 1899 in Alphen; en is gestorven.

  2. 6.  Pieternella Schoonderwoerd Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerarda3, 2.Hendrik2, 1.Johannes1) is geboren circa 1870 in Snelrewaard; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Johannes Belt. Johannes is gestorven vóór 5 apr 1894. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Pieternella is getrouwd met Martinus Jacobus van Zijl op 5 apr 1894 (civil) in Oudshoorn. Martinus (zoon van Jacob van Zijl en Geertruida van Riet) is geboren op 11 apr 1866 in Oudshoorn; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 11. Jacobus Gerardus van Zijl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 jan 1895 in Oudshoorn; en is gestorven.
    2. 12. Gerarda Geertruida van Zijl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 aug 1896 in Oudshoorn; en is gestorven.
    3. 13. Gerardus Johannes van Zijl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 2 nov 1897 in Oudshoorn; en is gestorven.
    4. 14. Martinus Jacobus van Zijl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 okt 1899 in Oudshoorn; en is gestorven.
    5. 15. Agatha Hubertha van Zijl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 feb 1902 in Alphen; en is gestorven.
    6. 16. Gerard Bernard van Zijl  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 apr 1904 in Oudshoorn; en is gestorven.

  3. 7.  Petronella van den Berg Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Gerrit3, 2.Hendrik2, 1.Johannes1) is geboren circa 1859 in IJsselstein; en is gestorven.

    Petronella is getrouwd met Johannes Boere op 29 mei 1884 (civil) in Benschop. Johannes (zoon van Ernst Boere en Maria van Lexmond) is geboren circa 1852 in Benschop; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 17. Gerarda Maria Boere  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1889 in IJsselstein; en is gestorven.