Albertus Johannes Hendriks

Mannelijk ca. 1862 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Albertus Johannes Hendriks is geboren circa 1862 in Utrecht; en is gestorven.

    Albertus is getrouwd met Alida Maria Hermans op 9 mei 1889 (civil) in Amsterdam. Alida (dochter van Johannes Hermans en Geertruij Elisabeth Selmer) is geboren circa 1866 in Amsterdam; is gestorven op 18 nov 1900 in Hof van Delft. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johannes Albertus Hendriks  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1890 in Amsterdam; en is gestorven.
    2. 3. Alida Maria Hendriks  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 aug 1892 in Delft; en is gestorven.
    3. 4. Maria Johanna Hendriks  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 dec 1893 in Hof van Delft; en is gestorven.
    4. 5. Geertruida Elizabeth Hendriks  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 mei 1895 in Hof van Delft; is gestorven op 14 nov 1966 in Delft.
    5. 6. Albertus Johannes Hendriks  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 4 nov 1896 in Hof van Delft; en is gestorven.
    6. 7. Willem Frederik Hendriks  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 mrt 1898 in Hof van Delft; en is gestorven.
    7. 8. Helena Johanna Hendriks  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 feb 1900 in Hof van Delft; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Johannes Albertus Hendriks Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albertus1) is geboren circa 1890 in Amsterdam; en is gestorven.

    Johannes is getrouwd met Jansje van Ommen op 4 jun 1918 (civil) in Deventer. Jansje (dochter van Berend van Ommen en Hermina Maria Tabak) is geboren circa 1888 in Deventer; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Alida Maria Hendriks Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albertus1) is geboren op 1 aug 1892 in Delft; en is gestorven.

    Alida is getrouwd met Roelof van Deemter op 19 aug 1920 (civil) in Hof van Delft. Roelof (zoon van Jacobus van Deemter en Anje Visser) is geboren circa 1892 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Maria Johanna Hendriks Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albertus1) is geboren op 4 dec 1893 in Hof van Delft; en is gestorven.

    Maria is getrouwd met Willem van Ommen op 19 aug 1920 (civil) in Hof van Delft. Willem (zoon van Berend van Ommen en Hermina Maria Tabak) is geboren circa 1892 in Deventer; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 5.  Geertruida Elizabeth Hendriks Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albertus1) is geboren op 4 mei 1895 in Hof van Delft; is gestorven op 14 nov 1966 in Delft.

    Geertruida is getrouwd met Willem Boot op 15 mei 1919 (civil) in Hof van Delft. Willem (zoon van Cornelis Boot en Helena Batelaan) is geboren op 3 nov 1890 in Vrijenban; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 6.  Albertus Johannes Hendriks Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albertus1) is geboren op 4 nov 1896 in Hof van Delft; en is gestorven.

    Albertus is getrouwd met Berendina Johanna van Ommen op 16 aug 1922 (civil) in Apeldoorn. Berendina (dochter van Arend van Ommen en Constantia Adriana Jeanette Bitter) is geboren circa 1899; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 7.  Willem Frederik Hendriks Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albertus1) is geboren op 7 mrt 1898 in Hof van Delft; en is gestorven.

  7. 8.  Helena Johanna Hendriks Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Albertus1) is geboren op 1 feb 1900 in Hof van Delft; en is gestorven.

    Helena is getrouwd met Arend van Ommen op 27 mei 1926 (civil) in Delft. Arend (zoon van Berend van Ommen en Hermina Maria Tabak) is geboren circa 1898 in Deventer; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]