Maria van Staalduinen

Vrouwelijk 1875 - 1912  (36 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Maria van Staalduinen is geboren op 26 dec 1875 in De Lier; is gestorven op 8 okt 1912 in Rotterdam.

    Maria is getrouwd met Jacob Kapteijn op 5 mei 1897 (civil) in De Lier. Jacob (zoon van Kornelis Kapteijn en Maria Veltenaar) is geboren op 26 jan 1871 in Maassluis; is gestorven op 29 jun 1966. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Maria Cornelia Kapteijn  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 jan 1898 in Maassluis; en is gestorven.
    2. 3. Anna Francina Kapteijn  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 12 mei 1899 in Maassluis; en is gestorven.
    3. 4. Cornelia Adriana Kapteijn  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 apr 1901 in Maassluis; en is gestorven.
    4. 5. Francina Johanna Kapteijn  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 dec 1902 in Maassluis; en is gestorven.
    5. 6. Adriana Helena Kapteijn  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1904 in Maassluis; en is gestorven.
    6. 7. Andrea Jacoba Kapteijn  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1912 in Maassluis; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Maria Cornelia Kapteijn Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Maria1) is geboren op 20 jan 1898 in Maassluis; en is gestorven.

  2. 3.  Anna Francina Kapteijn Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Maria1) is geboren op 12 mei 1899 in Maassluis; en is gestorven.

  3. 4.  Cornelia Adriana Kapteijn Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Maria1) is geboren op 29 apr 1901 in Maassluis; en is gestorven.

  4. 5.  Francina Johanna Kapteijn Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Maria1) is geboren op 10 dec 1902 in Maassluis; en is gestorven.

  5. 6.  Adriana Helena Kapteijn Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Maria1) is geboren circa 1904 in Maassluis; en is gestorven.

    Adriana is getrouwd met Hero Postuma op 22 sep 1927 (civil) in Hillegersberg. Hero (zoon van Aldert Postuma en Eelkje Valks) is geboren circa 1886 in Kollumerland en Nieuw-Kruisland; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 7.  Andrea Jacoba Kapteijn Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Maria1) is geboren circa 1912 in Maassluis; en is gestorven.

    Andrea is getrouwd met Theodorus Adrianus ten Hooven op 23 jun 1943 (civil) in Leiden. Theodorus (zoon van Antonius Hendricus ten Hooven en Dirkje Cornelia van Alewijk) is geboren circa 1896 in Leerdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]