Geertruid Nolte

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Geertruid Nolte en is gestorven.

    Gezin/Partner: Hendrikus Hulsbeke. Hendrikus en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johanna Hulsbeke  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1862 in Denekamp; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Johanna Hulsbeke Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Geertruid1) is geboren circa 1862 in Denekamp; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Gerardus Nijenhuis. Gerardus is gestorven vóór 29 aug 1911. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Johanna is getrouwd met Hendrikus Masselink op 29 aug 1911 (civil) in Losser. Hendrikus (zoon van Henricus Masseling en Helena Ekelhof) is geboren op 5 dec 1852 in Losser; is gestorven op 9 jan 1932 in Losser. [Gezinsblad] [Familiekaart]