Maria Warmerdam

Vrouwelijk ca. 1769 - 1829  (60 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Maria Warmerdam is geboren circa 1769; is gestorven op 28 feb 1829 in Veur.

    Gezin/Partner: Petrus van Leeuwen. Petrus (zoon van Gerrardus van Leeuwen en Maria Jongent) is geboren circa 1766; is gestorven op 29 nov 1838 in Stompwijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Jacobus van Leeuwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 sep 1793 in Wateringen; en is gestorven.
    2. 3. Gerardus van Leeuwen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 31 mei 1795 in Wateringen; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Jacobus van Leeuwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Maria1) is geboren op 10 sep 1793 in Wateringen; en is gestorven.

    Jacobus is getrouwd met Ida Hogendoorn op 4 feb 1816 (civil) in Rijswijk. Ida (dochter van Dirk Hogendoorn en Helena Groenewegen) is geboren in Vlaardingen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Gerardus van Leeuwen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Maria1) is gedoopt op 31 mei 1795 in Wateringen; en is gestorven.