Hendrik Lodders

Mannelijk 1798 - 1854  (55 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Hendrik Lodders is geboren op 25 okt 1798 in Dinteloord en Prinsenland; is gestorven op 28 mei 1854 in Fijnaart en Heijningen.

    Hendrik is getrouwd met Elisabeth Stange op 12 jun 1823 (civil) in Dinteloord. Elisabeth is geboren op 14 sep 1800 in Dinteloord en Prinsenland; is gestorven op 8 mei 1881 in Fijnaart. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Coenraad Lodders  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 22 sep 1828 in Dinteloord; is gestorven op 20 dec 1899 in Ridderkerk.


Generatie: 2

  1. 2.  Coenraad Lodders Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Hendrik1) is geboren op 22 sep 1828 in Dinteloord; is gestorven op 20 dec 1899 in Ridderkerk.

    Coenraad is getrouwd met Sijgje Bijl op 4 mrt 1853 (civil) in Ridderkerk. Sijgje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Gerrit Hendrik Lodders  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 okt 1853 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Gerrit Hendrik Lodders Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Coenraad2, 1.Hendrik1) is geboren op 25 okt 1853 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.

    Gerrit is getrouwd met Hendrikje van der Stel in 1872 (civil) in Hendrik-Ido-Ambacht, en is gescheiden van op 27 sep 1893 in Dordrecht. Hendrikje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Cornelia Adriana Lodders  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Cornelia Adriana Lodders Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Gerrit3, 2.Coenraad2, 1.Hendrik1) is geboren in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.

    Cornelia is getrouwd met Wouter Adriaan van den Berg op 27 nov 1903 (civil) in Hendrik-Ido-Ambacht. Wouter (zoon van Stefanus van den Berg en Adrieana Magaretha Uijthoven) is geboren in Eethen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Adriana van den Berg  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1906 in Hardinxveld; en is gestorven.