Martinus van Drunen

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Martinus van Drunen is geboren in Oisterwijk; en is gestorven.

    Martinus is getrouwd met Hendrika Veroude op 28 apr 1849 (civil) in Esch. Hendrika (dochter van Francis Veroude en Maria Teurlings) is geboren in Esch; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Petrus van Drunen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Esch; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Petrus van Drunen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Martinus1) is geboren in Esch; en is gestorven.

    Petrus is getrouwd met Catharina van den Braak op 18 apr 1891 (civil) in Esch. Catharina (dochter van Petrus van den Braak en Lamberdina van de Wijdeven) is geboren in Boxtel; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Petronella van Drunen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 17 nov 1898 in Esch; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Petronella van Drunen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Petrus2, 1.Martinus1) is geboren op 17 nov 1898 in Esch; en is gestorven.

    Petronella is getrouwd met Johannes Cornelius Constantinus van Elten op 15 sep 1921 (civil) in Eindhoven. Johannes (zoon van Fredericus Johannes van Elten en Maria Theresia Staps) is geboren op 13 okt 1898 in Tilburg; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Maria Catharina van Elten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 28 mei 1922 in Eindhoven; en is gestorven.
    2. 5. Catharina Petronella Maria van Elten  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 26 jan 1924 in Voorburg; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Maria Catharina van Elten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Petronella3, 2.Petrus2, 1.Martinus1) is geboren op 28 mei 1922 in Eindhoven; en is gestorven.

  2. 5.  Catharina Petronella Maria van Elten Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Petronella3, 2.Petrus2, 1.Martinus1) is geboren op 26 jan 1924 in Voorburg; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Hillebrand Pieter Kleijwegt. Hillebrand (zoon van Adrianus Drik Arie Kleijwegt en Maria Kapaan) is geboren op 19 jul 1922 in Den Haag; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven