Aart de Heer

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Aart de Heer en is gestorven.

    Gezin/Partner: Gerrigje Zwijnenberg. Gerrigje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Gerrit de Heer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1801 in Linschoten; en is gestorven.
    2. 3. Aartje de Heer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1809 in Oudewater; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Gerrit de Heer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aart1) is geboren circa 1801 in Linschoten; en is gestorven.

    Gerrit is getrouwd met Aletta Pauw op 5 apr 1827 (civil) in Benschop. Aletta (dochter van Gijsbert Pauw en Lijsbeth Kastelijn) is geboren circa 1804 in Benschop; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Aart de Heer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1838 in Willeskop; en is gestorven.

  2. 3.  Aartje de Heer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aart1) is geboren circa 1809 in Oudewater; en is gestorven.

    Aartje is getrouwd met Dirk van Baren op 12 dec 1834 (civil) in Snelrewaard. Dirk (zoon van Coenraad van Baren en Gerrigje van Ingen) is geboren circa 1809 in Haastrecht; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Aart van Baren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1837 in Snelrewaard; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 4.  Aart de Heer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Gerrit2, 1.Aart1) is geboren circa 1838 in Willeskop; en is gestorven.

    Aart is getrouwd met Maria van Dijk op 20 nov 1862 (civil) in Linschoten. Maria (dochter van Cornelis van Dijk en Cornelia de Gier) is geboren circa 1840 in Linschoten; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Cornelia de Heer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1865 in Willeskop; en is gestorven.

  2. 5.  Aart van Baren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Aartje2, 1.Aart1) is geboren circa 1837 in Snelrewaard; en is gestorven.

    Aart is getrouwd met Dirkje Koomen op 3 sep 1860 (civil) in Haastrecht. Dirkje (dochter van Klaas Koomen en Jacomijntje Verlaan) is geboren circa 1841 in Haastrecht; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Geradus van Baren  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 feb 1882 in Papekop; is gestorven op 26 feb 1952 in Delft.


Generatie: 4

  1. 6.  Cornelia de Heer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Aart3, 2.Gerrit2, 1.Aart1) is geboren circa 1865 in Willeskop; en is gestorven.

    Cornelia is getrouwd met Dirk van der Kraan op 26 okt 1911 (civil) in Linschoten. Dirk (zoon van Cornelis van der Kraan en Adriana van Kuilenburg) is geboren op 2 feb 1854 in Aarlanderveen; is gestorven op 20 dec 1926 in Alphen aan den Rijn. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 7.  Geradus van Baren Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Aart3, 3.Aartje2, 1.Aart1) is geboren op 23 feb 1882 in Papekop; is gestorven op 26 feb 1952 in Delft.

    Geradus is getrouwd met Jeanne Betsy van der Voorn Grootenboer op 19 mei 1910 (civil) in Den Haag. Jeanne (dochter van Goris van der Voorn Grootenboer en Adriana Elisabeth van den Berg) is geboren circa 1879; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]