Pieternella Dekker

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Pieternella Dekker en is gestorven.

    Gezin/Partner: Arie Slierendrecht. Arie en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Maartje Slierendrecht  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1865; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Maartje Slierendrecht Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieternella1) is geboren circa 1865; en is gestorven.

    Maartje is getrouwd met Hendrik Valstar op 7 mei 1891 (civil) in Naaldwijk. Hendrik (zoon van Arij Valstar en Stijntje Immerzeel) is geboren circa 1867; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Stijntje Valstar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 jul 1891 in Naaldwijk; en is gestorven.
    2. 4. Arie Valstar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 sep 1892 in Naaldwijk; en is gestorven.
    3. 5. Pieternella Hendrika Valstar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 23 feb 1899 in Loosduinen; en is gestorven.
    4. 6. Maria Jacoba Johanna Valstar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 mrt 1909 in Loosduinen; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Stijntje Valstar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Maartje2, 1.Pieternella1) is geboren op 14 jul 1891 in Naaldwijk; en is gestorven.

    Stijntje is getrouwd met Jacob de Wild op 11 mei 1910 (civil) in Loosduinen. Jacob (zoon van Jan de Wild en Aartje Quak) is geboren circa 1877 in Naaldwijk; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 7. Johannes Jacobus Hendrik de Wild  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 okt 1910 in Loosduinen; en is gestorven.

  2. 4.  Arie Valstar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Maartje2, 1.Pieternella1) is geboren op 5 sep 1892 in Naaldwijk; en is gestorven.

    Arie is getrouwd met Anna Johanna Waanders op 27 mei 1914 (civil) in Den Haag. Anna (dochter van Willem Hendrik Waanders en Plonia Groen) is geboren circa 1892 in Den Haag; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Hendrik Valstar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 15 jun 1915 in Rijswijk; en is gestorven.
    2. 9. Wilhelmina Hendrika Valstar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 5 jan 1917 in Loosduinen; en is gestorven.
    3. 10. Maarten Valstar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 apr 1919 in Loosduinen; en is gestorven.
    4. 11. Plonia Valstar  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Loosduinen; en is gestorven.

  3. 5.  Pieternella Hendrika Valstar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Maartje2, 1.Pieternella1) is geboren op 23 feb 1899 in Loosduinen; en is gestorven.

    Pieternella is getrouwd met Arie Banning op 8 jun 1921 (civil) in Loosduinen. Arie (zoon van Johannes Banning en Elizabeth Verhoeven) is geboren circa 1899; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 6.  Maria Jacoba Johanna Valstar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Maartje2, 1.Pieternella1) is geboren op 7 mrt 1909 in Loosduinen; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 7.  Johannes Jacobus Hendrik de Wild Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Stijntje3, 2.Maartje2, 1.Pieternella1) is geboren op 9 okt 1910 in Loosduinen; en is gestorven.

  2. 8.  Hendrik Valstar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Arie3, 2.Maartje2, 1.Pieternella1) is geboren op 15 jun 1915 in Rijswijk; en is gestorven.

  3. 9.  Wilhelmina Hendrika Valstar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Arie3, 2.Maartje2, 1.Pieternella1) is geboren op 5 jan 1917 in Loosduinen; en is gestorven.

    Wilhelmina is getrouwd met Pieter Slingerland op 6 okt 1939 (civil) in Delft. Pieter (zoon van Pieter Slingerland en Johanna Wilhelmina Maria van Asperen) is geboren circa 1915 in Delft; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 10.  Maarten Valstar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Arie3, 2.Maartje2, 1.Pieternella1) is geboren op 8 apr 1919 in Loosduinen; en is gestorven.

  5. 11.  Plonia Valstar Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Arie3, 2.Maartje2, 1.Pieternella1) is geboren in Loosduinen; en is gestorven.

    Plonia is getrouwd met Levend [Gezinsblad] [Familiekaart]