Matthijs de Lange

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Matthijs de Lange en is gestorven.

    Gezin/Partner: Klasina Konijn. Klasina en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Maria de Lange  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1884 in Heerhugowaard; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Maria de Lange Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Matthijs1) is geboren circa 1884 in Heerhugowaard; en is gestorven.

    Maria is getrouwd met Nicolaas Beemsterboer op 14 okt 1907 (civil) in Venhuizen. Nicolaas (zoon van Johannes Frederikus Beemsterboer en Geertruida Glas) is geboren circa 1884 in Heiloo; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Matthijs Theodorus Beemsterboer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1910 in Berkhout; is gestorven op 8 jun 1969 in Hoorn.
    2. 4. Geertruida Louisa Beemsterboer  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 dec 1912 in Berkhout; is gestorven op 21 aug 1970 in Zwaag.


Generatie: 3

  1. 3.  Matthijs Theodorus Beemsterboer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Maria2, 1.Matthijs1) is geboren circa 1910 in Berkhout; is gestorven op 8 jun 1969 in Hoorn.

    Gezin/Partner: Maria Cornelia Vlaar. Maria en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 4.  Geertruida Louisa Beemsterboer Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Maria2, 1.Matthijs1) is geboren op 9 dec 1912 in Berkhout; is gestorven op 21 aug 1970 in Zwaag.

    Geertruida is getrouwd met Cornelis Besseling op 22 jun 1939 (civil) in Berkhout. Cornelis (zoon van Cornelis Besseling en Trijntje Kieftenburg) is geboren circa 1907 in Spanbroek; is gestorven op 12 mei 1967 in Hoorn. [Gezinsblad] [Familiekaart]