Johannes de Klerk

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Johannes de Klerk en is gestorven.

    Gezin/Partner: Maria Anna de Bruin. Maria en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Simonetta Anna de Klerk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1849 in Lisse; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Simonetta Anna de Klerk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johannes1) is geboren circa 1849 in Lisse; en is gestorven.

    Simonetta is getrouwd met Dirk Wester op 13 jan 1876 (civil) in Heerhugowaard. Dirk (zoon van Pieter Wester en Trijntje Konijn) is geboren circa 1840 in Hensbroek; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Petrus Johannes Wester  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1879 in Heerhugowaard; is gestorven op 29 mei 1881 in Heerhugowaard.


Generatie: 3

  1. 3.  Petrus Johannes Wester Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Simonetta2, 1.Johannes1) is geboren circa 1879 in Heerhugowaard; is gestorven op 29 mei 1881 in Heerhugowaard.