Reinier de Messemaker

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Reinier de Messemaker en is gestorven.

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Claes Messemaker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1630; en is gestorven; is begraven op 21 dec 1668 in Charlois.


Generatie: 2

  1. 2.  Claes Messemaker Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Reinier1) is geboren circa 1630; en is gestorven; is begraven op 21 dec 1668 in Charlois.

    Gezin/Partner: Anna de Bruijn. Anna en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Cornelis Messemaker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 17 apr 1667 in Charlois; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Cornelis Messemaker Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Claes2, 1.Reinier1) is gedoopt op 17 apr 1667 in Charlois; en is gestorven.

    Cornelis is getrouwd met Grietje op 1 mei 1689 (civil) in Charlois. Grietje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Jacob Messemaker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 mrt 1701 in Charlois; en is gestorven; is begraven op 6 jan 1761 in Charlois.


Generatie: 4

  1. 4.  Jacob Messemaker Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Cornelis3, 2.Claes2, 1.Reinier1) is gedoopt op 1 mrt 1701 in Charlois; en is gestorven; is begraven op 6 jan 1761 in Charlois.

    Jacob is getrouwd met Hilliken Swael op 10 mei 1727 (civil) in Charlois. Hilliken en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Herme Messemaker  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 2 jul 1734 in Charlois; en is gestorven; is begraven op 29 jul 1784 in Charlois.