Joannes Theodorus Cornelissen

Mannelijk 1807 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Joannes Theodorus Cornelissen is geboren op 20 dec 1807 in Kampen; en is gestorven.

    Joannes is getrouwd met Petronella Joanna Huyer op 22 mei 1828 (civil) in Leiden. Petronella (dochter van Petrus Huyer en Maria Nieuwenhuizen) is geboren op 10 jan 1804 in Leiden; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Theodorus Matthias Cornelissen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 24 feb 1829 in Leiden; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Theodorus Matthias Cornelissen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Joannes1) is geboren op 24 feb 1829 in Leiden; en is gestorven.

    Theodorus is getrouwd met Wilhelmina Johanna Maria de Ridder op 10 aug 1853 (civil) in Leiden. Wilhelmina (dochter van Petrus Philippus de Ridder en Anna Maria Vermey) is geboren op 4 jan 1825 in Leiden; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Johanna Francisca Maria Cornelissen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1865 in Leiden; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Johanna Francisca Maria Cornelissen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Theodorus2, 1.Joannes1) is geboren circa 1865 in Leiden; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Johannes van Breukelen op 20 aug 1889 (civil) in Leiden. Johannes (zoon van Willem van Breukelen en Gijsberta Berkeloo) is geboren circa 1858 in Gouda; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Willem Johan Marie van Breukelen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1891 in Warffum; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Willem Johan Marie van Breukelen Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Johanna3, 2.Theodorus2, 1.Joannes1) is geboren circa 1891 in Warffum; en is gestorven.

    Willem is getrouwd met Hilda Sartorius op 22 jul 1920 (civil) in Amsterdam. Hilda (dochter van Hugo Ernst Pieter Sartorius en Maria Angelina Fernanda de Trouw) is geboren circa 1882 in Amsterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Willy van Breukelen  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 feb 1921 in Amsterdam; is gestorven op 23 okt 1943 in Overveen.