Alida Hoomoedt

Vrouwelijk ca. 1854 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Alida Hoomoedt is geboren circa 1854; en is gestorven.

    Alida is getrouwd met Ludovicus Johannes Frederik Lorié op 14 mrt 1877 (civil) in Den Haag. Ludovicus (zoon van Louis Lorié en Lucia Maria Ernou) is geboren circa 1856; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Alida Lorié  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1892 in Den Haag; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Alida Lorié Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Alida1) is geboren circa 1892 in Den Haag; en is gestorven.

    Alida is getrouwd met Bernardus Franciscus Kemper op 2 mrt 1920 (civil) in Amsterdam. Bernardus (zoon van Johann Anton Kemper en Maria Martina Theresia van Belle) is geboren op 2 dec 1878 in Rotterdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Johan Louis Kemper  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 27 okt 1922 in Bussum; is gestorven op 23 okt 1943 in Overveen.


Generatie: 3

  1. 3.  Johan Louis Kemper Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Alida2, 1.Alida1) is geboren op 27 okt 1922 in Bussum; is gestorven op 23 okt 1943 in Overveen.