Oetje

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Oetje en is gestorven.

    Gezin/Partner: Hendrik. Hendrik en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Neeltje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1605; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Neeltje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Oetje1) is geboren circa 1605; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Jacob. Jacob (zoon van Wouter) is geboren circa 1600; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Wouter van de Breedensteegh  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1630; is gestorven vóór 22 feb 1674.


Generatie: 3

  1. 3.  Wouter van de Breedensteegh Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Neeltje2, 1.Oetje1) is geboren circa 1630; is gestorven vóór 22 feb 1674.

    Gezin/Partner: Wijntje. Wijntje (dochter van Lambert) is geboren circa 1635; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Nellichien van de Breedensteegh  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 3 feb 1667 in Zeist; en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 4.  Nellichien van de Breedensteegh Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Wouter3, 2.Neeltje2, 1.Oetje1) is gedoopt op 3 feb 1667 in Zeist; en is gestorven.

    Nellichien is getrouwd met Frans Smit op 2 nov 1690 (civil) in Zeist. Frans (zoon van Jan Smit en Heijltje van Overeem) is geboren circa 1665 in Woudenberg; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Gerrigje Smit  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 21 dec 1690 in Zeist; en is gestorven.
    2. 6. Jan Smit  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 27 nov 1692 in Zeist; en is gestorven.
    3. 7. Wouter Smit  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 10 feb 1695 in Zeist; en is gestorven.
    4. 8. Willemijntje Smit  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 1 aug 1697 in Zeist; en is gestorven.
    5. 9. Neeltje Smit  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 10 nov 1700 in Zeist; en is gestorven.
    6. 10. Pieter Smit  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gedoopt op 10 jun 1703 in Zeist; en is gestorven.