Dirkje Cornelia Driehuijs

Vrouwelijk ca. 1890 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Dirkje Cornelia Driehuijs is geboren circa 1890 in Amsterdam; en is gestorven.

    Dirkje is getrouwd met Engelinus Teunis Sluijmers op 21 sep 1911 (civil) in Watergraafsmeer. Engelinus (zoon van Engelinus Teunis Sluijmers en Anna Jacoba van der Vliet) is geboren circa 1889 in Ouder-Amstel; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Anna Jacoba Sluijmers  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 9 feb 1912 in Amsterdam; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Anna Jacoba Sluijmers Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Dirkje1) is geboren op 9 feb 1912 in Amsterdam; en is gestorven.

    Anna is getrouwd met Cornelis van de Meent op 2 dec 1931 (civil) in Amsterdam, en is gescheiden van op 8 jun 1935 in Amsterdam. Cornelis (zoon van Lambertus van de Meent en Jannetje Haring) is geboren op 12 mrt 1905 in Hilversum; is gestorven op 10 feb 1986 in Purmerend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 3

  1. 3.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Anna2, 1.Dirkje1)