Cornelis Huig

Mannelijk 1816 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelis Huig is geboren in 1816 in Koog aan de Zaan; en is gestorven.

    Cornelis is getrouwd met Jannetje Honigh op 30 apr 1837 (civil) in Wijdewormer. Jannetje (dochter van Gerrit Slot Honigh en Anna Verver) is geboren in 1815; is gestorven in 1849. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Gerrit Huig  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1839 in Koog aan de Zaan; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Gerrit Huig Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in 1839 in Koog aan de Zaan; en is gestorven.

    Gerrit is getrouwd met Aaltje Kalf op 14 mei 1865 (civil) in Westzaan. Aaltje (dochter van Klaas Kalf en Duifje Eijkel) is geboren in 1843 in Westzaan; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]