Arien Vent

Mannelijk 1672 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Arien Vent is geboren in Moordrecht; is gedoopt op 10 jan 1672 in Moordrecht; en is gestorven.

    Arien is getrouwd met Neeltje Schouten in 1700 (civil) in Moordrecht. Neeltje (dochter van Aert) is geboren circa 1679 in Moordrecht; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Aart Vent  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Moordrecht; is gedoopt op 5 dec 1700 in Moordrecht; en is gestorven.
    2. 3. Aart Vent  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in Moordrecht; is gedoopt op 14 dec 1702 in Moordrecht; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Aart Vent Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Arien1) is geboren in Moordrecht; is gedoopt op 5 dec 1700 in Moordrecht; en is gestorven.

  2. 3.  Aart Vent Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Arien1) is geboren in Moordrecht; is gedoopt op 14 dec 1702 in Moordrecht; en is gestorven.