Anna Maria van Assen

Vrouwelijk ca. 1870 - 1964  (94 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Anna Maria van Assen is geboren circa 1870 in Hasselt; is gestorven op 20 jun 1964 in Schiedam.

    Anna is getrouwd met Jan Groeneveld op 5 nov 1890 (civil) in Rotterdam. Jan (zoon van Frans Groeneveld en Antje Breetveld) is geboren op 23 jul 1867 in Rotterdam; is gestorven op 4 jun 1896 in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Janna Groeneveld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1896 in Rotterdam; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Hendrik Nicolaas de Jong. Hendrik en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Gezin/Partner: Jan Goos. Jan en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 2

  1. 2.  Janna Groeneveld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Anna1) is geboren circa 1896 in Rotterdam; en is gestorven.

    Janna is getrouwd met Jan Goos op 18 aug 1919 (civil) in Rotterdam. Jan (zoon van Jan Goos en Adriaantje Fhohil) is geboren circa 1895 in Hellevoetsluis; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]