Teuntje van Herwijnen

Vrouwelijk 1827 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Teuntje van Herwijnen is geboren op 7 jan 1827 in Dubbeldam; en is gestorven.

    Teuntje is getrouwd met Melis de Haas op 26 mrt 1847 (civil) in De Mijl, Krabbe en Nadort. Melis (zoon van Govert de Haas en Adriana Schorteldoek) is geboren op 15 sep 1825 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Govert de Haas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1847 in De Mijl, Krabbe en Nadort; en is gestorven.
    2. 3. Frans de Haas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1851 in De Mijl, Krabbe en Nadort; en is gestorven.
    3. 4. Melis de Haas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1853 in De Mijl; en is gestorven.
    4. 5. Jacoba de Haas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1864 in Dubbeldam; en is gestorven.
    5. 6. Johanna de Haas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1868 in Dubbeldam; en is gestorven.
    6. 7. Appolonia de Haas  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1870 in Dubbeldam; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Govert de Haas Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Teuntje1) is geboren circa 1847 in De Mijl, Krabbe en Nadort; en is gestorven.

    Govert is getrouwd met Jenneke Harremanse op 18 nov 1885 (civil) in Dordrecht. Jenneke (dochter van Arie Harremanse en Anna Mosselman) is geboren circa 1838 in De Mijl, Krabbe en Nadort; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Frans de Haas Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Teuntje1) is geboren circa 1851 in De Mijl, Krabbe en Nadort; en is gestorven.

    Frans is getrouwd met Maria Helena Molevelt op 5 dec 1878 (civil) in Dordrecht. Maria (dochter van Matthijs Molevelt en Cornelia Donker) is geboren circa 1854 in Kralingen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Melis de Haas Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Teuntje1) is geboren circa 1853 in De Mijl; en is gestorven.

    Melis is getrouwd met Maria van Leeuwen op 4 mrt 1875 (civil) in Zwijndrecht. Maria (dochter van Jean Baptist van Leeuwen en Annigje de Ruiter) is geboren circa 1853 in Zwijndrecht; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  4. 5.  Jacoba de Haas Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Teuntje1) is geboren circa 1864 in Dubbeldam; en is gestorven.

    Jacoba is getrouwd met Arie Sigtermans op 17 nov 1886 (civil) in Dordrecht. Arie (zoon van Arie Sigtermans en Herberdina Zoeteman) is geboren circa 1865 in Dordrecht; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 6.  Johanna de Haas Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Teuntje1) is geboren circa 1868 in Dubbeldam; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Hendrik Barend Willem Johannes van der Linden op 15 mei 1889 (civil) in Dordrecht. Hendrik (zoon van Hendrik Barend van der Linden en Johanna Pieternella Klijn) is geboren circa 1868 in Dubbeldam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  6. 7.  Appolonia de Haas Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Teuntje1) is geboren circa 1870 in Dubbeldam; en is gestorven.

    Appolonia is getrouwd met Dirk de Haan op 1 jun 1893 (civil) in Dordrecht. Dirk (zoon van Johannes de Haan en Dirkje van der Oest) is geboren circa 1872 in Gouda; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]