Johanna Helena Adriana de Joode

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Johanna Helena Adriana de Joode is geboren in Woudrichem; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met IJmert de Joode op 8 sep 1899 (civil) in Woudrichem. IJmert (zoon van Gerrit de Joode en Alida van Straten) is geboren in 1878 in Woudrichem; is gestorven circa 1903. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Johanna is getrouwd met Jan Moerkerke circa 1905 (civil). Jan en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Susanna Moerkerke  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1906 in Rotterdam; is gestorven op 22 dec 1907 in Rotterdam.
    2. 3. Jansje Moerkerke  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1907 in Rotterdam; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Susanna Moerkerke Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren circa 1906 in Rotterdam; is gestorven op 22 dec 1907 in Rotterdam.

  2. 3.  Jansje Moerkerke Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren circa 1907 in Rotterdam; en is gestorven.

    Jansje is getrouwd met Gerrit de Kwant op 6 okt 1926 (civil) in Rotterdam. Gerrit (zoon van Pieter de Kwant en Lijntje Broeren) is geboren circa 1907 in Krimpen aan den IJssel; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]