Johanna Paalvast

Vrouwelijk ca. 1887 - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Johanna Paalvast is geboren circa 1887 in Maassluis; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Marinus van der Ende op 4 mei 1910 (civil) in Maassluis. Marinus (zoon van Daniel van der Ende en Maria Maan) is geboren circa 1887 in Vlaardinger-Ambacht; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Daniel van der Ende  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 apr 1916 in Vlaardingen; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Daniel van der Ende Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren op 25 apr 1916 in Vlaardingen; en is gestorven.

    Daniel is getrouwd met Neeltje de Joode op 12 mei 1943 (civil) in Amsterdam. Neeltje (dochter van Hendrik de Joode en Cornelia Johanna van Herwijnen) is geboren op 6 jul 1917 in Dordrecht; is gestorven op 18 jul 1974 in Deventer. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 4. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 3

  1. 3.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Daniel2, 1.Johanna1)

  2. 4.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Daniel2, 1.Johanna1)

    Gezin/Partner: Levend. [Gezinsblad] [Familiekaart]