Leentje Tijsterman

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Leentje Tijsterman en is gestorven.

    Gezin/Partner: Philippus Breedveld. Philippus en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Pleun Breedveld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1866 in Nieuwkoop; is gestorven vóór 16 nov 1905.


Generatie: 2

  1. 2.  Pleun Breedveld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Leentje1) is geboren circa 1866 in Nieuwkoop; is gestorven vóór 16 nov 1905.

    Pleun is getrouwd met Klazina van Haringen op 12 okt 1894 (civil) in Nieuwkoop. Klazina (dochter van Simon Nicolaas van Haringen en Helena de Jong) is geboren circa 1871 in Nieuwkoop; is gestorven op 26 okt 1949 in Alphen aan den Rijn. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Klazina Breedveld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1895 in Nieuwkoop; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Klazina Breedveld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Pleun2, 1.Leentje1) is geboren circa 1895 in Nieuwkoop; en is gestorven.

    Klazina is getrouwd met Johannes van der Lee op 30 nov 1922 (civil) in Alphen aan den Rijn. Johannes (zoon van Jan van der Lee en Pietje van Elk) is geboren op 4 mei 1900 in Alphen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]