Barbera van Golen

Vrouwelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Barbera van Golen en is gestorven.

    Gezin/Partner: Joost Zijderveld. Joost en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Leentje Zijderveld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 dec 1894 in Hendrik-Ido-Ambacht; is gestorven op 8 feb 1974; is begraven in Barendrecht.
    2. 3. Willempje Cornelia Zijderveld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 6 feb 1897 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.
    3. 4. Emmetje Zijderveld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 20 dec 1898 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.
    4. 5. Barbera Zijderveld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 19 feb 1901 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.
    5. 6. Joost Zijderveld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 nov 1902 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.
    6. 7. Gerrit Zijderveld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 sep 1904 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.
    7. 8. Cornelis Zijderveld  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 25 jul 1906 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Leentje Zijderveld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barbera1) is geboren op 7 dec 1894 in Hendrik-Ido-Ambacht; is gestorven op 8 feb 1974; is begraven in Barendrecht.

    Leentje is getrouwd met Pieter Florus Groeneveld op 23 mrt 1922 (civil) in Hendrik-Ido-Ambacht. Pieter (zoon van Willem Groeneveld en Willemina Kruithof) is geboren op 31 jul 1894 in Dubbeldam; is gestorven op 16 aug 1962 in Barendrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  Willempje Cornelia Zijderveld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barbera1) is geboren op 6 feb 1897 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.

    Willempje is getrouwd met Bastiaan Bisschop op 10 nov 1921 (civil) in Hendrik-Ido-Ambacht. Bastiaan en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  Emmetje Zijderveld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barbera1) is geboren op 20 dec 1898 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.

  4. 5.  Barbera Zijderveld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barbera1) is geboren op 19 feb 1901 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.

    Barbera is getrouwd met Cornelis Bakker op 30 dec 1920 (civil) in Hendrik-Ido-Ambacht. Cornelis (zoon van Cornelis Bakker en Lena Groeneveld) is geboren op 6 feb 1899 in Alblasserdam; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  5. 6.  Joost Zijderveld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barbera1) is geboren op 7 nov 1902 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.

  6. 7.  Gerrit Zijderveld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barbera1) is geboren op 29 sep 1904 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.

  7. 8.  Cornelis Zijderveld Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Barbera1) is geboren op 25 jul 1906 in Hendrik-Ido-Ambacht; en is gestorven.

    Cornelis is getrouwd met Kuiniertje Johanna Verhoeven op 26 nov 1931 (civil) in Zwijndrecht. Kuiniertje en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]