Willem Tijsterman

Mannelijk ca. 1855 - 1943  (88 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Willem Tijsterman is geboren circa 1855 in Nieuwkoop; is gestorven op 13 dec 1943 in Alphen aan den Rijn.

    Willem is getrouwd met Willemijntje Overeem op 29 mei 1885 (civil) in Nieuwkoop. Willemijntje (dochter van Dirk Overeem en Marrigje van Leeuwen) is geboren circa 1862 in Nieuwkoop; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Cornelia Tijsterman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1886 in Nieuwkoop; en is gestorven.
    2. 3. Jan Tijsterman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1888 in Nieuwkoop; en is gestorven.
    3. 4. IJda Maria Tijsterman  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1893 in Nieuwkoop; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Cornelia Tijsterman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willem1) is geboren circa 1886 in Nieuwkoop; en is gestorven.

    Cornelia is getrouwd met Jan Adrianus Kromhout op 24 apr 1908 (civil) in Nieuwkoop. Jan (zoon van Arij Kromhout en Cornelia van de Velde) is geboren circa 1888 in Boskoop; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Arij Kromhout  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 29 aug 1908 in Oudshoorn; en is gestorven.
    2. 6. Willem Kromhout  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1910 in Oudshoorn; en is gestorven.
    3. 7. Cornelia Willemijntje Kromhout  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 7 sep 1916 in Aarlanderveen; is gestorven op 31 mei 2000 in Woerden.

  2. 3.  Jan Tijsterman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willem1) is geboren circa 1888 in Nieuwkoop; en is gestorven.

    Jan is getrouwd met Neeltje Verbrugge op 26 mei 1911 (civil) in Nieuwkoop en Noorden. Neeltje (dochter van Cornelis Verbrugge en Trijntje de Bruin) is geboren circa 1885 in Wilnis; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 4.  IJda Maria Tijsterman Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Willem1) is geboren circa 1893 in Nieuwkoop; en is gestorven.

    IJda is getrouwd met Leendert van 't Kruis op 5 sep 1913 (civil) in Nieuwkoop en Noorden. Leendert (zoon van Nicolaas van 't Kruis en Anna Piet) is geboren circa 1891 in Mijdrecht; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 3

  1. 5.  Arij Kromhout Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Cornelia2, 1.Willem1) is geboren op 29 aug 1908 in Oudshoorn; en is gestorven.

    Arij is getrouwd met Cornelia Johan Nagtegaal op 4 mei 1933 (civil) in Alphen aan den Rijn. Cornelia (dochter van Jouke Nagtegaal en Rijka de Geus) is geboren op 12 mrt 1911 in Alphen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 6.  Willem Kromhout Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Cornelia2, 1.Willem1) is geboren circa 1910 in Oudshoorn; en is gestorven.

    Willem is getrouwd met Hillegonda van der Vliet op 16 jun 1932 (civil) in Alphen aan den Rijn. Hillegonda (dochter van Albert van der Vliet en Maartje van der Panne) is geboren in 1913 in Bodegraven; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 7.  Cornelia Willemijntje Kromhout Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Cornelia2, 1.Willem1) is geboren op 7 sep 1916 in Aarlanderveen; is gestorven op 31 mei 2000 in Woerden.

    Gezin/Partner: Jan Bulk. Jan en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Gezin/Partner: Frederik Hendrik Kotter. Frederik en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]