Jan Elting

Mannelijk - Ja, datum echter onbekend

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Jan Elting en is gestorven.

    Gezin/Partner: Derske Perenbos. Derske en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Johanna Elting  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1850 in Bergh; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Johanna Elting Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Jan1) is geboren circa 1850 in Bergh; en is gestorven.

    Johanna is getrouwd met Lambertus Massop op 6 jul 1883 (civil) in Gendringen. Lambertus (zoon van Willem Massop en Gerritjen Klein Iebbink) is geboren circa 1860 in Gendringen; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Theodora Willemina Massop  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1885 in Gendringen; en is gestorven.


Generatie: 3

  1. 3.  Theodora Willemina Massop Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Johanna2, 1.Jan1) is geboren circa 1885 in Gendringen; en is gestorven.

    Theodora is getrouwd met Georg Lodewijk Fruke op 30 jan 1907 (civil) in Denekamp. Georg (zoon van Johannes Gerardus Fruke en Maria Gezina Kuipers) is geboren op 5 feb 1884 in Denekamp; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]