Anna Konings

Vrouwelijk ca. 1871 - vóór 1918  (< 47 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Anna Konings is geboren circa 1871 in Haarlemmermeer; is gestorven vóór 8 mei 1918.

    Anna is getrouwd met Pieter Lokkerbol op 25 aug 1897 (civil) in Haarlemmermeer. Pieter (zoon van Johannes Lokkerbol en Elizabeth Neleman) is geboren op 9 sep 1870 in Kralingen; is gestorven op 30 sep 1935 in Haarlem; is begraven in Rotterdam. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Elizabeth Lokkerbol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 jan 1900 in Rotterdam; en is gestorven.
    2. 3. Johanna Teuntje Maria Lokkerbol  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 30 jul 1901 in Rotterdam; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Elizabeth Lokkerbol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Anna1) is geboren op 1 jan 1900 in Rotterdam; en is gestorven.

    Gezin/Partner: H. K. Rompelman. H. en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 5. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 3.  Johanna Teuntje Maria Lokkerbol Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Anna1) is geboren op 30 jul 1901 in Rotterdam; en is gestorven.

    Gezin/Partner: A. van Asperen. A. en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 7. Levend  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 3

  1. 4.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Elizabeth2, 1.Anna1)

  2. 5.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Elizabeth2, 1.Anna1)

  3. 6.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Johanna2, 1.Anna1)

  4. 7.  Levend Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Johanna2, 1.Anna1)